O nas

Szanowni Państwo,

Firma Kulig zajmuje się obróbką kamienia od ponad 40 lat. Używane przez nas materiały – granity oraz marmury – są wysublimowanym pięknem z bogactwem naturalnym. Eksponujemy to co w kamieniu najbardziej cenne – niepowtarzalność jego struktury, przepych barw i nieograniczone możliwości wykorzystania zarówno w aranżacji wnętrz, jak również w rzeźbie czy konstrukcjach nagrobnych – jedynym ograniczeniem dla naszej twórczości jest Państwa wyobraźnia!

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków z elementami rzeźby, które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi oraz propozycje, ponieważ uważamy, że najlepszy produkt wychodzi zawsze z połączenia naszego doświadczenia oraz Państwa wizji!

Firma Kulig jest również producentem wielu elementów budowlanych takich jak: schody i parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty łazienkowe, stoły i ławy ogrodowe oraz kominki. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt rodzajów granitów i marmurów , które importujemy z różnych zakątków świata. Mają one różnorodną kolorystykę i strukturę umożliwiającą każdemu Klientowi wybór według jego indywidualnych potrzeb. Piękno kamieni naturalnych, ich niepowtarzalność, urok oraz nieograniczone możliwości zastosowania i łączenia z innymi materiałami, jak drewno czy szkło – sprawiają, że jest to surowiec uniwersalny, dostępny dla każdego, niosący ze sobą oryginalność i – przede wszystkim – prestiż! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Kulig pomoże Państwu w podjęciu decyzji i dokonaniu właściwego wyboru, zarówno jeśli zamawiają Państwo nagrobek dla swoich najbliższych, czy blaty kuchenne do swojego wymarzonego mieszkania – my postaramy się wesprzeć Państwa naszą wiedzą oraz gwarantujemy końcowe zadowolenie.

Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie wykonywania powierzonego nam zadania. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony Klient. Tradycja zobowiązuje!

Tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i wsparciu doświadczonych fachowców.

Tworzymy dla Państwa!